Přihlaste se k odběru novinek na envision.cz

Na envision.cz se vám snažíme přiblížit svět internetu, bezpečnosti, novinek v oblasti software a hardware. Přinášíme vám pravidelně novinky, které byste jako správný IT nadšenec neměli promeškat. Proto jsme pro vás připravili i emailové notifikace, které vám vždy a včas přijdou do vašeho emailu.

Pojďme se podívat na to, proč a jak byste se měli přihlásit k odběru novinek ve formě e-mailových notifikací na naší stránce envision.cz.

Proč by měl každý IT nadšenec odebírat novinky z envision.cz?

Na envision.cz se s naším redakčním týmem snažíme o co nejaktuálnější informace ze světa IT. Neustále sledujeme relevantní zahraniční zdroje, tiskové zprávy a sociální sítě manažerů významných technologických firem. Důležitá témata ihned zpracováváme do rychlé zprávy, které ihned zveřejňujeme na našem magazínu.

Právě zde je největší přidaná hodnota magazínu envision.cz a jeho e-mailových notifikací. Kdykoliv, když publikujeme horkou novinku ze světa technologií, tak vy o tom budete vědět jako první. Stačí sem tam mrknout do vašeho e-mailu, do kterého vám pošleme ihned notifikaci včetně url adresy nového článku. Vy tak jen kliknete a nový článek se vám okamžitě otevře a vy se dozvíte to nejpodstatnější.

Jak se přihlásit k odběru envision.cz novinek?

Je to jednoduché. Stačí ve formuláři na této stránce vyplnit svůj e-mail. Poté vám přijde do vaší schránky zpráva, která slouží jako ověření správnosti e-mailu. Také je třeba prokliknout se v e-mailu přes potvrzovací odkaz.

Díky kliknutí na tento potvrzovací odkaz máme jistotu, že si opravdu přejete zasílat naše e-mailové notifikace. Zabráníme tak situacím, kdy lidé vyplnili cizí e-mailové adresy, na které poté chodí nevyžádané notifikace uživatelům, kteří si odebírat novinky nepřáli.

Garantujeme: Žádná reklama + Možnost kdykoliv se odhlásit

Protože si vážíme našich čtenářů, máme pro vás dvě garance, které rozhodně budeme plnit.

První z nich je garance, že vám nebudeme na váš e-mail zasílat žádné nevyžádané obchodní sdělení. Pokaždé se bude jednat JEN a POUZE o upozornění na nový článek na portálu envision.cz.

Druhá garance je, že se kdykoliv budete moci s odběru těchto e-mailových notifikací odhlásit a to snadno a rychle na jedno kliknutí. Nejsme jako jiné weby, které potřebují vyplnit formulář k odhlášení novinek. U nás je to snadné.

Pojďte do toho s námi a přihlaste se k odběru novinek i vy.