Co se dozvíte na našem webu

Nabízíme vám toho opravdu spoustu. Tato stránka slouží jako úvod do našeho webu, pokud tedy nevíte, jaký článek si přečíst jako první, zde budete mít úryvky a shrnutí z článků, které probíráme. Nejdříve ze všeho se musíme představit.

O nás

„Vítejte na našich stránkách! Jsme projekt, který se snaží lidem přiblížit informace ze světa internetového prostředí. “

Jak již z názvu stránky vyplývá, zde se o našem projektu dozvíte první i poslední a přiblížíme si základní strukturu našeho webu. Jakmile si tedy přečtete tento článek, doporučujeme si přečíst stránku “O nás” pro více informací.

Poskytovatelé mobilních tarifů v ČR

Mobilní tarif potřebuje každý z nás, kdo požaduje připojení k internetu. 3 nejznámější a zároveň největší poskytovatele mobilních služeb v České republice pravděpodobně všichni známe. Jedná se o T-mobile, Vodafone a O2. Víte ale, jak vybrat toho správného a nenechat se nachytat reklamou v televizi, rádiu nebo na internetu?

Tato stránka může pomoci hlavně těm, kteří se rozhodují pro výběr některého ze tří největších operátorů u nás. Také ale samozřejmě může sloužit jako určité porovnání. Pokud nejste se svým operátorem spokojeni, nebo si nejste jisti podmínkami, může vás i motivovat ke změně operátora.

Hardware a software

Hardware a software jsou dva základní pojmy, které by měl znát každý uživatel internetového prostředí. Může se ale stát, že jste ve světě IT nový, a tak by se vám mohli hodit alespoň základní informace. Pokud jste zkušený uživatel, tento článek můžete s klidným svědomím přeskočit.

Zde se dozvíte základní informace o hardware a software. Zjistíte, jaké je jejich dělení, k čemu slouží pevný disk a podle čeho se řídit při výběru pevného disku.

IT společnosti pro hardware a software podporu

IT společnosti, které poskytují podporu a rady ohledně softwaru a hardwaru, jsou vlivem neustálého vývoje technologií časem čím dál více důležitější pro uživatele.  Proto je dobré znát některé takové společnosti, na které se v případě problémů obrátit. Pokud však žádnou takovou neznáte, můžete si vybrat některou z těch, které si dnes vyjmenujeme.

Správný výběr podpory vám může ušetřit spoustu času, pokud tedy máte některý z problémů, avšak si nevíte rady, na kterou podporu se obrátit, tak tento článek slouží právě pro vás.

VPN a Duckduckgo

Společnost 21. století se vyvíjí nejrychleji za celou dobu její historie. Neustále objevujeme nové věci, zkoumáme umělou inteligenci a kmenové buňky. Také jsme ale stále více závislí na internetu. Negativní stránkou internetu je však ztráta soukromí uživatele. To však lze aspoň částečně eliminovat. Pokud nesouhlasíte s tím, aby společnosti jako Microsoft nebo Google shromažďovali vaše data, existuje elegantní a relativně levné řešení tohoto problému – VPN a Duckduckgo.

Jestliže je pro vás důležitá ochrana vašich dat na internetu, určitě vám nesmí uniknout tento článek, kde se přesně takovým problémem zabýváme a nabízíme dvě nejlepší řešení.